IRIScan Desk 7 Pro
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 340 mm |
| Gross height (mm) | 400 mm |
| Gross weight | 2.52 kg |
| Gross width (mm) | 440 mm |
| Net weight | 0.66 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1800 g |
| Plastic (No PET) | 60 g |
| Producer | IRIS |
| Tare weight (kg) | 1.86 kg |
| Volume (m3) | 0.05984 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: iriscan desk 7 pro, 464415, iris, skannerid

